Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rekrutacji. Znamy się na ludziach.

Niezależnie, czy szukasz pracowników tymczasowych, kiedy zamówień jest więcej, czy specjalistów, którzy wzmocnią Twój zespół na stałe, zwróć się do APV.EU. Jesteśmy skuteczni w znajdowaniu „perełek”. Od 13 lat rekrutujemy i zatrudniamy pracowników dla klientów w Polsce i Europie.

Agencja rekrutacyjna – Poznań

W czasach, kiedy kompetencje pracownika w decydującym stopniu stanowią o jego przydatności dla firmy, sprawdzona agencja rekrutacyjna stanowi istotne wsparcie dla przedsiębiorców w procesie pozyskiwania nowych kadr. APV.EU, jako biuro pośrednictwa pracy zorientowane na jakość oraz kompleksowy charakter świadczonych usług, zapewnia profesjonalne wsparcie w procesach rekrutowania wartościowych specjalistów do stałej lub sezonowej współpracy.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług agencji zatrudnienia, zobacz jakie korzyści odniesiesz dzięki współpracy z naszą firmą:

 • w sposób kompleksowy zajmiemy się rekrutacją pracowników,
 • zorganizujemy spotkanie kandydatów z pracodawcą,
 • zapewnimy Ci możliwość zatrudnienia najlepszych specjalistów na rynku,
 • wyselekcjonujemy osoby do pracy w Polsce i za granicą,
 • działamy szybko, jednak z zachowaniem najwyższych standardów,
 • posiadamy liczne kontakty i na bieżąco reagujemy na nowe trendy na rynku pracy.

Firma podwykonawcza.

Na bazie wieloletniej współpracy w branży HR i wykonawczej konstrukcji stalowych i systemów wentylacji powstała nasza Firma podwykonawcza APV.eu. Podczas pracy w różnych warunkach i wielu krajach Europy udało się zgromadzić duże pokłady doświadczenia i pewności siebie pozwalające na realizację licznych projektów na rynku polskim i zagranicznym. Od momentu powstania firmy, w oparciu o wykwalifikowana kadrę, z powodzeniem zakończyliśmy realizację licznych projektów hal i prac inżynieryjnych na terenie całej Polski, Belgii, Holandii oraz Francji.

Jak możemy Ci pomóc?
 • Rekrutacja stała.
  Dobry specjalista na odpowiednim miejscu sprawia, że Twoja firma rośnie w siłę. Znalezienie tych najlepszych to poważne wyzwanie, które wymaga profesjonalnego wsparcia.

  Tu pojawia się APV.EU. Codziennie szukamy i rekrutujemy managerów i specjalistów z różnych dziedzin. Korzystamy z profesjonalnych metod, doświadczenia rekruterów, bazy kandydatów, sieci kontaktów i jesteśmy skuteczni. Chętnie pomożemy budować zespół w Twojej firmie.

  Jak będziemy współpracować?
  01
  Kontakt.
  Musimy się poznać, żeby sobie zaufać. Podczas pierwszej rozmowy określamy potrzeby rekrutacyjne firmy. Każdy z naszych rekruterów poszukuje specjalistów w wybranych dziedzinach. Dlatego masz pewność, że Twoim projektem zajmuje się osoba, która zna Twoją branżę.
  02
  Formularz zamówienia.
  To etap, w którym kluczowa jest współpraca firmy z naszym rekruterem. Zbieramy szczegółowe informacje na temat Twoich potrzeb i wymagań wobec nowego pracownika. Analizujemy rynek pracy pod kątem dostępności kandydatów i ich oczekiwań względem pracodawcy. Efekt to skuteczna i korzystna dla obu stron oferta pracy.
  03
  Proces rekrutacyjny.
  Na tym etapie rekruterzy wykorzystują dostępne metody i swoje supermoce, aby znaleźć kandydatów idealnych. Spotykają się z nimi, weryfikują ich kompetencje, oceniają dopasowanie do Twojej firmy.
  04
  Przedstawienie kandydatów.
  Przedstawiamy Ci najlepszych kandydatów – takich, których sami chcielibyśmy zatrudnić. Sporządzamy raport i w napięciu czekamy na Twoją decyzję.
  05
  Spotkanie pracodawcy z kandydatami.
  To ostateczna weryfikacja. Choć mamy dobre oko do kandydatów, warto przekonać się o tym osobiście. W pracy, jak w każdej ważnej relacji, liczy się chemia.
  06
  Zatrudnienie.
  Jeśli zdecydujesz się zatrudnić zarekomendowanego przez nas kandydata, sprawiasz, że wszyscy jesteśmy szczęśliwi i możemy świętować. Pozostają jeszcze tylko formalności i płatność.
 • Rekrutacja i zatrudnienie pracowników tymczasowych.
  Dzięki pracownikom tymczasowym Twoja firma dostosuje się do zmiennej sytuacji na rynku, będzie działać płynnie i wykorzysta każdą szansę na rozwój.

  Niezależnie, czy poszukujesz jednego pracownika do okresowego wsparcia produkcji, czy kilkudziesięciu ludzi do obsługi eventu, możesz powierzyć nam to zadanie.

  Działamy szybko, nawet z dnia na dzień. Nie oznacza to jednak obniżenia standardów. Pracownik tymczasowy jest częścią zespołu. Dlatego zatrudniamy pracowników godnych polecenia.

 • Obsługa kadrowo-administracyjna.
  Niezależnie od rozmiaru firmy, obsługa procesów zatrudnienia wymaga czasu, zaangażowania i ciągle aktualizowanej wiedzy o przepisach prawa.

  Naszym zadaniem jest odciążenie administracyjne Twojej firmy i wsparcie merytoryczne. Zajmiemy się kompleksową obsługą kadrową, przygotowaniem pełnej dokumentacji pracowniczej, ewidencją czasu pracy, obsługą płac. To wszystko możesz załatwić jedną fakturą.

 • Firma podwykonawcza.
  Na bazie wieloletniej współpracy w branży HR i wykonawczej konstrukcji stalowych i systemów wentylacji powstała nasza Firma podwykonawcza APV.eu. Podczas pracy w różnych warunkach i wielu krajach Europy udało się zgromadzić duże pokłady doświadczenia i pewności siebie pozwalające na realizację licznych projektów na rynku polskim i zagranicznym. Od momentu powstania firmy, w oparciu o wykwalifikowana kadrę, z powodzeniem zakończyliśmy realizację licznych projektów hal i prac inżynieryjnych na terenie całej Polski, Belgii, Holandii oraz Francji.

  Oferta:

  – kompleksowa obsługa w zakresie montażu hal z konstrukcji stalowych
  – montaż pokryć dachowych z blachy i płyty warstwowej
  – montaż pokryć ścian z blachy i płyt warstwowych
  – montaż konstrukcji stalowych w przemyśle
  – rurociągi, estakady, pomosty techniczne, bariery bezpieczeństwa, zasypy, zlewy itp.
  – montaż systemów wentylacji

  Jako Firma podwykonawcza oferujemy Państwu:

  – fachową realizację zleceń

  – szeroki zakres usług montażu

  – terminowość i wysoką jakość

  – najlepszych fachowców w branży

  – serwis gwarancyjny

  Wykonywaliśmy projekty między innymi w:

  – Polsce,

  – Niemczech,

  – Holandii,

  – Belgii,

  – Wielkiej Brytanii.

  Jesteśmy firmą, która jest w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom inwestorów w zakresie kompleksowej realizacji z branży budowlanej i produkcyjnej. Zaufało nam już grono firm, które mogą poświadczyć o naszym profesjonalizmie.

Jeśli wolisz, zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *
  *
  *
  Jakich pracowników potrzebujesz?
  *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich zmiany i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest APV.EU sp. z o. o. sp.k., ul. Reymonta 9, 60-791 Poznań.
  110
  Klientów
  w Polsce i Europie.
  250
  Pracowników
  delegowanych rocznie.
  1200
  Zatrudnień
  rocznie.
  100
  Pozyskanych specjalistów
  średniego i wyższego szczebla rocznie.
  Co zyskujesz współpracując z APV.EU?
  01
  Oszczędzasz czas i zyskujesz efekty.

  Obecnie rekrutacja wykwalifikowanych specjalistów własnymi zasobami pochłania coraz więcej czasu i nie daje gwarancji sukcesu. W Twojej firmie to tylko część obowiązków, my poświęcamy rekrutacji 100% zaangażowania. Mamy do tego skuteczne narzędzia, doświadczenie profesjonalistów, bazę kontaktów. To oznacza dużo większe szanse na szybki sukces rekrutacyjny.

  02
  Ograniczasz koszty.

  Procesy związane z poszukiwaniem i zatrudnieniem pracowników to realne koszty: publikacji ogłoszeń, korzystania z narzędzi rekrutacyjnych, w końcu Twojej pracy, pracy managerów i działu kadr. W APV.EU wiemy, jak podejść do konkretnej rekrutacji, żeby zoptymalizować koszty pozyskania kandydatów, a tym samym zaproponować Ci korzystne warunki finansowe.

  03
  Zyskujesz pracowników idealnie dopasowanych
  do Twojej organizacji.

  Wspólnie stworzymy profil kandydata. W procesie rekrutacji przedstawimy Ci tylko tych kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom. Ponad to dużo uwagi poświęcamy osobowości i stylom pracy. Dzięki temu zyskasz pracowników dopełniających i rozwijających Twój zespół.

  04
  Twój biznes działa płynnie.

  Niezależnie od sezonowości, zwiększonej liczby zleceń, okresowych wzrostów zapotrzebowania na pracowników, nie musisz martwić się o braki kadrowe. Szybko reagujemy na Twoje potrzeby, zapewniając pracowników tymczasowych, na których możesz polegać.