Jesteśmy specjalistami w dziedzinie poszukiwania, rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Od kilkunastu lat codziennie łączymy zaufanych pracodawców i kompetentnych ludzi poszukujących swojego miejsca na rynku pracy.

Zawsze dbamy o interesy i satysfakcję każdej ze stron. Pomagając ludziom rozwijać swój potencjał zawodowy, a firmom wzmacniać swój biznes widzimy, że nasza praca ma sens.

Nasze wartości
01
Zaufanie.
Mamy świadomość, że w branży rekrutacyjnej zaufanie jest kluczowe.

Klienci darzą nas zaufaniem, bo polecamy im kandydatów, w których wierzymy i sami moglibyśmy zatrudnić. Zależy nam na rozwoju Twojej firmy i Twojej marki pracodawcy.

Możesz nam zaufać jeśli szukasz pracy – zawsze poznasz jasne zasady rekrutacji i zatrudnienia. Negocjujemy dla Ciebie korzystną ofertę pracy. Kiedy zaczniesz już pracę, nadal możesz liczyć na nasze wsparcie.

02
Zaangażowanie.
Przez zaangażowanie rozumiemy troskę o każdego kandydata, pracownika i klienta.

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na wsparcie i sprawny kontakt. Wiemy, że problemy nie uwzględniają godzin pracy biura. Od nas uzyskasz pomoc wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Dlatego możesz zadzwonić choćby o północy, choć wolimy, żeby nie było takiej potrzeby.

03
Dobre relacje.
Relacje z kandydatami i klientami budujemy na wzajemnym szacunku i otwartości.

Opieramy się na komunikacji bezpośredniej, formularze ograniczamy do minimum.

 

Rzetelnie ocenimy potrzeby Twojej firmy w zakresie HR, otwarcie powiemy o szansach na pełny sukces i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Dzięki takiemu podejściu nasza współpraca z pracodawcami często rozwija się w kolejnych projektach.

 

Równie indywidualnie podchodzimy do rozmowy z każdym kandydatem. Dla nas jesteś kimś więcej niż CV, odpowiadającym kryteriom oferty pracy. Mamy świadomość, że uczestniczymy w Twoich decyzjach zawodowych i robimy wszystko, żeby były to tylko dobre decyzje.

04
Elastyczność.
Choć rozwijamy się dynamicznie, nie jesteśmy i nie chcemy być korporacją.
  • Ludzie i relacje są ważniejsi niż struktury i procedury.
  • Skuteczne rozwiązania są ważniejsze niż obszerne plany i projekty.
  • Współpraca z klientem jest ważniejsza niż formalności.
  • Szybka reakcja na zmiany jest ważniejsza niż trzymanie się planu.
Nasz zespół
Jan Kowalski.
Dyrektor generalny
Marta Malina.
Obsługa klienta
Mateusz Bednarek.
Rekruter
Daria Smith.
Rekruter
Jan Kowalski.
Dyrektor generalny
Marta Malina.
Obsługa klienta
Mateusz Bednarek.
Rekruter
Daria Smith.
Rekruter